Kontur MD

Bezbolestný a snadný způsob k lepší a pevnější postavě, krásnější pleti.

Inovativní, bezpečný a efektivní způsob ošetření radiofrekvenčním přístrojem KONTUR MD – s nastavením frekvence a polarity dosáhnete vynikajících výsledku. Radiofrekvenční vlny ošetřují a minimalizují tvorbu vrásek a obnovují elasticitu kůže.

Přístroj Carismed lze aplikovat na různé části těla. Na obličeji vyhladí vrásky a napne ochablé svalstvo. Na problematických partiích eliminuje celulitidu a odbourává podkožní tuk.

Jediné, co cítíte během procedury přístrojem Carismed, je hlazení masážními hlavicemi a příjemné teplo. Odpočíváte a necháváte přístroj a proškolený personál, ať pracuje za vás.

Po aplikaci přístrojem Kontur MD je okamžitě viditelné vypnutí pokožky, tvarování těla. Účinky jsou patrné od prvního ošetření s dlouhotrvajícím účinkem. K dlouhodobému zlepšení je zapotřebí 6-8 ošetření.

Čím se liší a co je DVTP?

Hluboký Volumetrický Termální Profil a CMF/TOP – speciálně navržené funkce pro efektivní formování postavy.

(Carismed KONTUR MD) Hloubkou a tvarem multipolární radiofrekvenční energie s inovativním DVTP (Hluboký Volumetrický Termální Profil). DVTP zvyšuje účinek a zefektivňuje působení energie nezbytné pro formování postavy s obsahem tuku a celulitidy. Důvodem vynikajících výsledků je, že se dostává více tepelné energie do hlubších vrstev tkáně, mnohem efektivněji ve srovnání s monopolárními či bipolárními technologiemi.

Jak pomáhá?

Díky jedinečné schopnosti změny frekvence a polarity v multipolárním radiofrekvenčním prostředí dosahujeme lepšího a především bezpečnějšího průniku do tkáně. Zařízení je nastaveno tak, abychom dosahovali účinnějšího a bezpečnějšího působení na unikátní nastavení pro ošetření těla a zmírnění projevů celulitidy, přístrojem vytvoříme jedinečný profil tepelné energie (tzv. DVTP), se zaměřením na vyšší teplotu pro efektivnější průnik do hlubších vrstev tkáně.

Jaké operační režimy existují?

Automatický režim nabízí dokonalé přednastavení pro všechny oblasti těla a obličeje. Profesionální režim umožňuje uživatelům nastavit své parametry ručně.

Co je to CMF/TOP?

CMF/TOP je řízený software volitelný v profesionálním režimu. CMF je variabilita multifrekvenčního cyklu, postavena na výběru z 3 možných frekvencí: 0,5 MHz, 0,75 MHz, 1 MHz nebo další funkce tzv. „efektu vlny“.

Unikátní funkce „efektu vlny“: Uživatel může zvolit tzv. „efekt vlny“, což je automatická změna frekvencí s alternativním střídáním mezi časovými cykly ve všech možných kombinacích mezi dvěma a třemi frekvencemi. „Efekt vlny“ umožňuje zahřívání vrstev tkáně rozdílné hloubky, společně s odvodněním a masážním efektem.

Co je to „TOP“ časování změny polarity mezi elektrodami? Jedná se o spínání změny polarity mezi elektrodami, které kombinujeme ve stejném okamžiku se změnou frekvence, v pořadí tam a zpět mezi zápornými a kladnými póly, tím zajistíme zahřívání tkáně vždy do středu mezi elektrodami, proto se jedná o velmi efektivní lokální ošetření. Změnu polarity můžeme navolit ručně v cyklu od 1 až do 7,5 sekund.

Čemu CMOF/TOP pomáhá?

Kombinace a synergické využití radiofrekvenčního působení s unikátní funkcí CMF/TOP zajišťuje homogenní zahřívání ošetřované oblasti s využitím větší energie zaměřené pouze na oblast, kterou jsme se rozhodli ošetřovat. Když k tomu přidáme masážní účinek hlavice, zajistíme lepší výsledek lipolýzy (odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách) a stimulaci nového kolagenu a elastinu.

Unikátní vlastnosti

Jak bylo vysvětleno výše, unikátní kombinací DVTP s CMF/TOP významně napomáháme ke snížení tukových zásob, zvýšení elasticity pokožky a stimulaci nového kolagenu. Naprosto bezpečné nastavení přístroje lze využít v automatickém režimu, s možností velmi snadného a kontrolovaného ošetřování citlivých oblastí, jako jsou krk a obličej.

Čím se liší?

Přístroj je vybaven dvěma hlavicemi na obličej a krk. První z nich je unikátní hlavice na vrásky – jedná se o velmi jemnou specializovanou hlavici pro ošetření těch nejméně přístupných oblastí obličeje, zejména kolem očí.

Jaké jsou cíle?

Zeštíhlení, lifting. Viditelné výsledky již po prvním ošetření. Výsledky jsou trvalé.

Jak se to odehrává?

Absorpcí vysokofrekvenční energie, neinvazivně, zahříváním hlubších vrstev tkáně. Vstřebávání radiofrekvenční energie způsobuje, že se hlubší kožní a podkožní tkáně zahřívají a vytváří lokalizované a regulované poškození vyvolané zápalem, stejně tak několik strukturálních molekulárních změn. Stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagenu.

Kolik je potřeba procedur?

Nový KONTUR MD, multipolární radiofrekvenční přístroj přináší po první proceduře okamžité a patrné zlepšení v napínání pokožky a tvarování postavy. Ošetření je příjemné a bez bolesti! Dlouhodobě přetrvávající zlepšení, zpevnění a zvýšení elasticity pokožky s účinky proti stárnutí se dostaví po 6-8 léčebných procedurách. Dá se použít na každý typ kůže.

Přesunout se na začátek