Vibrační plošina

Je ideálním pomocníkem pro formování postavy a úspory času. V současnosti se jedno nejnovější užívanou cvičební techniku, která přináší nový rozměr do kondičního cvičení a zdravého životního stylu pro všechny věkové kategorie a tělesné hmotnosti.

Cvičení na těchto strojích je až třikrát účinnější než na většině strojů v posilovnách. Změny k lepšímu na své postavě poznáte, i když cvičíte jen třikrát týdně v krátkých intervalech (20 min). Pravidelné cvičení posiluje svaly a zvyšuje celkovou pružnost a tělesnou hybnost. Zlepšuje krevní oběh a umožňuje posílit a zlepšit metabolizmus i lymfatický systém, což napomáhá při redukci váhy.

Změnou cvičební polohy lze v jeden okamžik aktivovat různé skupiny svalů do protahovacího nebo posilovacího stavu a zaměřit se tak na konkrétní tělesné partie. Cvičení na vibračních posilovacích strojích je nenáročné, umožňuje komukoliv bez ohledu věku i kondice rychle a efektivně trénovat, a to bez škodlivé námahy kloubů.

Cvičení na vibrační plošině slouží jako prevence osteoporozy. Přístroj přenáší vibrace do svalů, čímž jsou donuceny se reflexně stahovat. Posiluje se ta, že v jedné pozici vydržíte po určitý čas (20/ 30/40 vteřin). Tím se svaly stahují a roztahují. Posilování na vibrační plošině je maximálně efektivní, bezpečné a časově nenáročné. Pomáhá rychlému  a efektivnímu formování postavy, odbourávání podkožního tuku a snižování hmotnosti. Další předností je, že podporuje tělesnou kondici, tvaruje a zpevňuje postavu, vypíná pokožku, redukuje celulitidu a zlepšuje krevní oběh. Zlepšuje funkci lymfatického systému, zlepšuje a zvyšuje rovnováhu a koordinaci. Dále zvyšuje pružnost svalů a hustotu kostní tkáně. Dámy nejvíce ocení zlepšení tonu svalů pánevního dna, čímž mírní stresovou inkontinenci, snižuje hladinu kortizolu (stresový hormon), urychluje schopnost zotavení a regenerace, zlepšuje flexibilitu a rozsah pohybu, zvyšuje cirkulaci krve ve tkáních, zlepšuje činnost střev.

Cvičení na vibrační plošině je mnohem efektivnější než standardní trénink. Procvičovat lze celé tělo. Doporučuje se jako vhodnou kombinaci po každém třetím cvičení absolvovat přístrojovou lymfodrenáž. Při pravidelnosti 2x týdně vibrační plošina a 1x týdně lymfodrenáž budete překvapeni. Tato kombinace je ověřena olympijskými vítězi.

Přesunout se na začátek