Masáže

Třicetiminutová relaxační masáž je vhodným prostředkem k uvolnění vašeho těla, odbourání bolesti problematických partií a celkovému povzbuzení unaveného organismu.

Sportovní a relaxační masáže

V dnešní době je stále obtížnější najít si dostatek času určeného pouze nám samotným, který bychom mohli využít pro posilování naší fyzické zdatnosti a psychické vyrovnanosti. Relaxační a sportovní masáže jsou jedním z vhodných způsobů pro podporu vaší tělesné kondice. Jsou určeny jak aktivním sportovcům, kteří vyhledávají způsob regenerace, tak i těm, jejichž denní pohyb představuje pouze aktivity spojené s fungováním v každodenním životě.

Při sportovní a relaxační masáži je pozornost věnována především nejvíce namáhaným partiím těla, jejichž správné fungování je důležité pro kvalitní a bezbolestné prožití dne. Masáže se tedy zaměřují v první řadě na záda a svaly nohou, v menší míře pak na ostatní tělesné partie.

Pokud se rozmýšlíte, který druh masáže je pro vás vhodný, pomůžeme vám se rozhodnout. Oba tyto druhy klasických masáží se provádějí prostřednictvím klasických masážních technik, které představují hnětení a tření cílových oblastí těla. Rozdíl je v intenzitě prováděných stimulů. Zatímco při relaxační masáži jde především o povzbuzení unaveného organismu, stimulace zatěžovaných partií je jemná, přesto intenzivní a účinná. Při sportovní masáži usilujeme o aktivizaci svalů a organismu před fyzickým výkonem nebo ji využíváme v případě nedostatečné sportovní aktivity. Cílem je dostatečné prokrvení svalů, stimulace je tedy mnohem intenzivnější.

Účinky relaxačních a sportovních masáží mají při jejich opakovaném absolvování vliv na náš celkový vzhled a pomáhají odbourávat psychickou a fyzickou únavu našeho organismu. Jsou také vhodným způsobem regenerace po úrazech pohybového aparátu a dlouhodobých onemocněních, napomáhají k znovuobnovení oslabené fyzické kondice a významný je jejich vliv na kvalitu a rychlost odbourávání nahromaděného stresu.

Účinky masáží:

Povzbuzení unaveného organismu a regenerace
Prokrvení svalů a zvýšení fyzické výkonnosti
Zmírnění bolesti pohybového aparátu a posílení psychické odolnosti
Aktivizace lymfatického systému a odbourávání toxinů
Prevence proti nemocem a stresu

 

Výběr vhodné masáže a další individuální potřeby můžete konzultovat s naší profesionální certifikovanou masérkou, která se vám bude po celou dobu vaší návštěvy věnovat. Masáže probíhají v příjemném prostředí za zvuků tlumené hudby a vůně přírodních bio masážních olejů české značky Saloos, díky kterým můžete vašemu tělu dopřát vyváženou kombinaci bylinných výtažků, vitamínů a minerálů.

 

Kontraindikace:

Při vyčerpání a po nadměrné tělesné zátěži
Při akutním zranění pohybového aparátu
Při zánětu svalů
Při poruchách krevního oběhu
Při bakteriálních onemocnění kůže
Při virových onemocnění
Při horečnatých stavech
Při nádorových onemocnění
Při těhotenství
Ihned po jídle (pauza 2 hodiny)

Přesunout se na začátek